Můj příběh

Katarina Wojtusiak

Zakladatelka a majitelka W-Real Estate

K realitám mě přivedla před lety náhoda, kdy mě kamarádka doporučila do menší realitně developerské agentury. „Realitní svět“ se mi zalíbil, a tak jsem v něm profesně zakotvila. Dnes mám více než 20-ti letou zkušenost a vlastní firmu W-Real Estate, která se zaměřuje na pronájmy kancelářských prostor a poskytování realitního poradenství. Spolupracuji s řadou externích odborníků a společně tak dokážeme nájemcům zajistit a připravit vhodné prostory pro jejich business a naopak pronajímatelům najít vhodného nájemce.

Během svého předchozího působení hned ve dvou mezinárodních realitních poradenských společnostech CBRE a DTZ (nyní Cushman&Wakefield) jsem detailně poznala trh s kancelářemi a s tím spojený celý proces pronájmu. Získala jsem také tolik potřebný cit pro naslouchání klientům a jejich potřebám, díky kterému mohu nalézt nejlepší realitní řešení pro jejich business.

Katarina Wojtusiak

Spolupracovala jsem s mnoha mezinárodním i lokálním společnostem jako například Seznam.cz, CertiCon, Hewlett Packard, PwC, MetLife, Eli Lilly či JnJ. S řadou nájemců a korporací spolupracuji dlouhodobě a rozumím jejich potřebám a přáním.

Za léta praxe jsem si vybudovala a nadále udržuji mnoho dlouhodobých vztahů s pronajímateli, se kterými vás pravděpodobně v budoucnu při naší spolupráci seznámím. Ráda se setkávám s novými lidmi a budoucími zákazníky. Neustále tak rozvíjím a rozšiřuji síť kontaktů. Své klienty dále propojuji s důvěryhodnými partnery.

Baví mě sledovat trendy v realitách a developmentu a  vzdělávání se považuji za nezbytné pro svůj další osobní rozvoj a rozšiřování znalostí. Také proto jsem od roku 2011 členkou The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), mezinárodně uznávané celosvětové organizace, sdružující realitní profesionály. Jednou z podmínek členství je neustálé se vzdělávání v oboru. Zároveň a především pak RICS nastavuje a dohlíží na dodržování etických standardů práce a chování všech jejich členů.

Pro váš business zajistíme pronájem prostor na míru.
kontaktujte nás

AKTUALITY

TISKOVÁ ZPRÁVA: Katarina Wojtusiak zakládá realitně-poradenskou firmu W-Real Estate

26.11.2020

Praha, 26. listopadu 2020 – Katarina Wojtusiak, dlouholetá profesionálka v oblasti komerčních nemovitostí, založila realitně-poradenskou agenturu W-Real Estate (w-realestate.cz). Specializuje se na poradenství pro nájemce a pronajímatele kancelářských prostor. V rámci svých služeb nabízí firmám vyhledání ideálních prostor na míru, dojednání nebo přejednání výhodných nájemních podmínek a rovněž rychle zajistí podnájem kanceláře. Vlastníkům nemovitostí naopak pomůže s nastavením optimální strategie pronájmů a najde spolehlivé nájemce. Čtěte více …

ČLÁNEK NA #MORETHAOFFICE: Rozhovor s Katarinou Wojtusiak na téma vývoje kanceláří v roce 2021

Leden 2021

Oslovili jsme několik expertů, kteří se dlouhodobě zabývají pracovním prostředím a mají možnost ovlivňovat, jak současné kanceláře vypadají. Všem jsme položili stejnou anketní otázku. Čtěte více …

ČLÁNEK V LIDOVÝCH NOVINÁCH: Z korporátu na volnou nohu

11.1. 2021

Po dvanácti letech strávených na manažerské pozici v mezinárodní poradenské společnosti CBRE založila Katarina Wojtusiak realitně-poradenskou agenturu W-Real Estate, která se specializuje na nájemce a pronajímatele kancelářských prostor. Čtěte více …